Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

 

Kariéra

Volné pozice

Práce pro společnost Pfizer

 

Posláním společnosti Pfizer je přinášet inovativní léky, které chrání a zlepšují zdraví a doslova mění životy milionů lidí po celém světě. 


Disponujeme špičkovým technologickým zázemím, výrobními i logistickými kapacitami, které nám umožňují řešit ty nejsložitější zdravotní problémy a dostat naše léčiva a vakcíny k těm, kdo je potřebují. Naším největším bohatstvím jsou ale lidé - naše kolegyně a kolegové – všichni ti, kdo každým dnem pracují na lepší a zdravější budoucnosti pro každého. 


Našich kolegů a kolegyň si nesmírně ceníme a děláme vše pro to, abychom jim poskytli ty nejlepší podmínky pro kariérní rozvoj i nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem.

 

PP-UNP-CZE-0156

Volné pozice

Naše hodnoty

Naše firemní kultura staví na čtyřech základních hodnotách: KVALITĚ, ODVAZE, ROVNOSTI A RADOSTI. 

Více

Flexibilita a prostředí

Během pandemie jsme si ověřili, že umíme být stejně výkonní při práci z domova jako v kanceláři. 

Více

Benefity

Naše portfolio zaměstnaneckých výhod je vytvořeno tak, aby podporovalo různé životní oblasti a celkovou duševní pohodu

Více

Rozvoj a růst

V oblasti profesního růstu a rozvoje je naším cílem poskytnout všem kolegyním a kolegům příležitost následovat svoji cestu a rozvíjet své schopnosti, svou jedinečnost a talent.

Více

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048