KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt

Naše hodnoty

Naše firemní kultura staví na čtyřech základních hodnotách: KVALITĚ, ODVAZE, ROVNOSTI A RADOSTI. Tyto hodnoty, které se vzájemně doplňují, nás provázejí ve všem, co děláme, od zkoumání nadějných molekul přes zajištění registrace a vstupu léků na jednotlivé trhy po zvyšování informovanosti zdravotníků, pacientů i nejširší veřejnosti o onemocněních i možnostech léčby.


Naší vizí je vytvářet prostředí, kde je rozmanitost – v lidech i v myšlení – konkurenční výhodou. Díky rozmanitosti chceme účinněji podporovat inovace, a ještě lépe tak pomáhat našim partnerům a pacientům. Ve společnosti Pfizer se tak postavíte po bok kolegyň a kolegů s různorodými životními příběhy, zkušenostmi, schopnostmi a znalostmi, kteří společně vytvářejí jedinečné prostředí a přinášejí jedinečné výsledky.

 

PP-UNP-CZE-0156

Volné pozice

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048