Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

Flexibilita a prostředí 

Během pandemie jsme si ověřili, že umíme být stejně výkonní při práci z domova jako v kanceláři. Naši kolegové mohou pracovat 2,5 dne z domova.. Zbývající dva dny jsou určené k pracovním schůzkám i neformálním setkáváním kolegů. Abychom se v kancelářích cítili co nejlépe, zrekonstruovali jsme je tak, aby poskytovaly dostatek zasedacích místností i zákoutí pro soustředěnou práci. Tzv. „social zóny“ přímo zvou ke kávě s kolegy nebo ke krátkému odpočinku. 


Naši zaměstnanci mají každý pátek tzv. Focus Day – tedy den bez pracovních schůzek. Stejně tak 4x ročně plánujeme tzv. Focus Week, kdy si navzájem nesjednáváme schůzky a soustředíme se na  kreativní práci. 


Pro důkladnější odpočinek mohou naši zaměstnanci využít placený “Wellness Day”, dva dny do roka pak mohou věnovat dobrovolnické práci dle vlastního výběru. Tyto i mnohé další benefity přispívají k nastolení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem, která je pro spokojenost zaměstnanců zásadní.

 

PP-UNP-CZE-0156

Volné pozice

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048