KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt

Rozvoj a růst

V oblasti profesního růstu a rozvoje je naším cílem poskytnout všem kolegyním a kolegům příležitost následovat svoji cestu a rozvíjet své schopnosti, svou jedinečnost a talent. Tato cesta přitom nemusí představovat pouze tradiční vertikální růst na pomyslném kariérním žebříčku, tedy růst do vyšších pozic. Může se jednat také o nelineární růst, v naší terminologii tzv. zig-zag rozvoj – rozvoj do jiných pracovních pozic a rolí.


Be the Best - Grow in Role


Kolegyně a kolegové se mohou rozvíjet ve své stávající roli a soustředit se na prohlubování nebo získávání nových dovedností a znalostí.


Next Experience – Horizontal


Možností je též zájem o další novou zkušenost, která souvisí se stávající oblastí, umožňuje využití nabytých znalostí, které dále rozvíjí a rozšiřuje dosavadní odbornost.


Cross-Functional – Diagonal


Pro získání širšího pohledu na celkové fungování společnosti a souvislostí je vhodným krokem změna do zcela jiné oblasti a získání nových znalostí.


Next Level – Vertical


Rozvoj ve stávající pozici, horizontální i diagonální rozvoj pak mohou přispět k růstu vertikálnímu a tím k postupu do vedoucí role s větší zodpovědností.

 

PP-UNP-CZE-0156

Volné pozice

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048