Skip directly to content

Pfizer má svou zástupkyni mezi královnami českého práva

Lucie Kubenová, ředitelka právního oddělení farmaceutické společnosti Pfizer, se zařadila mezi významné představitelky českého práva v kategorii Podniková právnička. Anketu Královny českého práva každoročně vyhlašuje vydavatelství Economia.

„Velmi si ocenění vážím. Vnímám ho jako výraz uznání ženám, které v České republice mohly začít studovat právo teprve před 100 lety. Vždyť právní obor byl dlouhá léta doménou pouze mužů. Ocenění beru také jako uznání společnosti Pfizer, v níž pracuji a která mi poskytuje opravdu výborné zázemí pro mou práci,“ konstatuje Lucie Kubenová.

Lucie Kubenová získala titul významné právničky v kategorii Podniková právnička vyhlašované vydavatelstvím Economia již podruhé. Od roku 2017 vede právní tým společnosti Pfizer, který zajišťuje právní služby a poradenství právnickým osobám na území České republiky a Slovenské republiky s cílem minimalizovat právní riziko s hlavním zaměřením na farmaceutický zákon.

„Jsem velmi rád, že firemní strategie podpory talentů v naší společnosti funguje. Oceňujeme lidi s všeobecným přehledem, schopností se učit a být flexibilní. Na druhou stranu naše společnost je jednou z nejstarších farmaceutických společností se zaměřením na inovace. Produkty, které vyvíjíme a vyrábíme, pomáhají zachraňovat životy, je tedy pro nás obrovsky důležité mít v našich týmech nejlepší odborníky,“ dodává Pavel Sedláček, generální ředitel společnosti Pfizer v České republice.

 

PPR-2019.02.008