Skip directly to content

Pfizer ČR

Společnost Pfizer byla v České republice založena v roce 1993. Je členem celosvětového koncernu Pfizer Inc. Od svého založení úspěšně působí na trhu farmaceutických výrobků v České republice. Zabývá se prodejem humánních léčiv a zdravotnických prostředků. Kromě samotného prodeje léčiv se společnost Pfizer také zabývá vzděláváním odborné veřejnosti a ve spolupráci s nemocničními zařízeními organizuje klinické studie léků.

Společnost Pfizer působí v České republice již přes 20 let. Za tu dobu jsme se stali uznávaným partnerem ve zlepšení zdravotního stavu obyvatel ČR a přispěli jsme tak k vyšší kvalitě jejich života. Společnost Pfizer je také významným investorem. Například v roce 2014 jsme v ČR investovali téměř 180 miliónů Kč do sjednocení správy našich finančních aktivit – vybudovali jsme v Praze naše druhé evropské GFS (Global Financial Services) centrum, přičemž jsme zaměstnali více než 80 vysoce kvalifikovaných finančních expertů, jejichž počet ještě dále významně poroste. Na farmaceutickém trhu zastáváme třetí až pátou příčku na žebříčku největších farmaceutických společností v ČR, s přibližně 5 % tržního podílu.

K hlavním terapeutickým oblastem, na něž se společnost Pfizer v České republice zaměřuje, patří: onkologie, revmatologie, kardiologie, vakcíny, centrální nervový systém, gynekologie, urologie, atd.

V současné době v ČR zaměstnáváme přibližně 250 zaměstnanců. Cílem naší personální politiky je být jedním z nejvyhledávanějších zaměstnavatelů ve farmaceutickém průmyslu z hlediska ohodnocení zaměstnanců, kvality nabízených zaměstnaneckých výhod a možností profesního i osobního růstu zaměstnanců. Máte-li zájem o zaměstnání v naší společnosti, navštivte sekci Kariéra.


Sídlo společnosti Pfizer v České republice