• Novinky

  • Kontakt

   

ÚVODNÍ SLOVO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

Společnost Pfizer jako přední světová biofarmaceutická společnost věnuje současné situaci ohledně pandemie koronaviru SARS-CoV-19 prioritní pozornost. Zavázali jsme se ke spolupráci s ostatními farmaceutickými společnostmi, tak abychom naplno využili naši vědeckou expertizu, technické dovednosti a výrobní kapacity k boji proti koronaviru tím, co umíme nejlépe – vývojem a výrobou léků, které pomohou tuto epidemii zdolat.

Aktuální informace naleznete v sekci Pfizer novinky. Jak je uvedeno na hlavní stránce, nemůžeme zde sdílet informace o žádných našich léčivých přípravcích ani o vakcínách. Zde uveřejňujeme také informace ohledně podpory společnosti Pfizer třetím stranám bojujícím s koronavirem, ať již neziskovým organizacím, či zdravotníkům.

V současné době jsme přijali celou řadu opatření k ochraně našich zaměstnanců a k tomu, abychom jim umožnili ještě větší soulad jejich práce s potřebami jejich rodin. Všechny naše snahy se nyní soustřeďují na ochranu našich zaměstnanců a na zajištění plných dodávek našich léků a vakcín českým zdravotníkům a pacientům.

Přejeme vám pevné zdraví a brzké zlepšení situace.

MUDr. Pavel Sedláček
Country manager
Pfizer Česká republika
PP-CPF-CZE-0025
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.