Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

HomeO NásÚvodní slovo generálního řediteleÚvodní slovo generálního ředitele

Společnost Pfizer jako přední světová biofarmaceutická společnost věnuje současné situaci ohledně pandemie koronaviru SARS-CoV-19 prioritní pozornost. Zavázali jsme se ke spolupráci s ostatními farmaceutickými společnostmi, tak abychom naplno využili naši vědeckou expertizu, technické dovednosti a výrobní kapacity k boji proti koronaviru tím, co umíme nejlépe – vývojem a výrobou léků, které pomohou tuto epidemii zdolat.

Aktuální informace naleznete v sekci Pfizer novinky. Jak je uvedeno na hlavní stránce, nemůžeme zde sdílet informace o žádných našich léčivých přípravcích ani o vakcínách. Zde uveřejňujeme také informace ohledně podpory společnosti Pfizer třetím stranám bojujícím s koronavirem, ať již neziskovým organizacím, či zdravotníkům.

V současné době jsme přijali celou řadu opatření k ochraně našich zaměstnanců a k tomu, abychom jim umožnili ještě větší soulad jejich práce s potřebami jejich rodin. Všechny naše snahy se nyní soustřeďují na ochranu našich zaměstnanců a na zajištění plných dodávek našich léků a vakcín českým zdravotníkům a pacientům.

Přejeme vám pevné zdraví a brzké zlepšení situace.

MUDr. Pavel Sedláček
Country manager
Pfizer Česká republika​​​​​​​
​​​​​​​

PP-UNP-CZE-0043
Investors Healthcare ProfessionalsOchrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap  
© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com
Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] , nebo zavolat na 00420 283 004 111.
Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.
Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky.
Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.