• Novinky

  • Kontakt

   

Dary a granty

Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku v USA. Společnost Pfizer byla založena v České republice v roce 1993. Zabývá se výzkumem, vývojem a prodejem humánních léčiv, a to i biologických či vakcín. Provádí také klinická hodnocení nových léků, a to i v České republice. Společnost si je vědoma důležitosti podpory neziskového sektoru, především pak ve zdravotnictví. Neziskové společnosti mohou žádat společnost Pfizer o edukační granty na projekty v oblasti zdravotnictví, které podporují zvyšování zdravotní gramotnosti či pomohou ke zlepšení zdravotní péče.

K usnadnění vzájemné komunikace jsme pro vás připravili elektronickou podobu žádosti o dar či grant. Věříme, že vám v maximální míře usnadní práci při přípravě nezbytných podkladů a dokumentů, které jsou vyžadovány společností Pfizer za účelem posouzení poskytnutí daru/grantu, a to zejména z hlediska souladu s příslušnými právními předpisy a interními předpisy společnosti Pfizer.

Na následujícím odkazu naleznete detailní instrukce k podání žádosti a samotný formulář žádosti.


Žádost o dar či grant
PP-CPF-CZE-0049
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.