Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

HomeO NásDary a grantyDary a granty

Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku v USA. Společnost Pfizer byla založena v České republice v roce 1993. Zabývá se výzkumem, vývojem a prodejem humánních léčiv, a to i biologických či vakcín. Provádí také klinická hodnocení nových léků, a to i v České republice. Společnost si je vědoma důležitosti podpory neziskového sektoru, především pak ve zdravotnictví. Neziskové společnosti mohou žádat společnost Pfizer o edukační granty na projekty v oblasti zdravotnictví, které podporují zvyšování zdravotní gramotnosti či pomohou ke zlepšení zdravotní péče.

K usnadnění vzájemné komunikace jsme pro vás připravili elektronickou podobu žádosti o dar či grant. Věříme, že vám v maximální míře usnadní práci při přípravě nezbytných podkladů a dokumentů, které jsou vyžadovány společností Pfizer za účelem posouzení poskytnutí daru/grantu, a to zejména z hlediska souladu s příslušnými právními předpisy a interními předpisy společnosti Pfizer.

Na následujícím odkazu naleznete detailní instrukce k podání žádosti a samotný formulář žádosti.


Žádost o dar či grant

PP-UNP-CZE-0045
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048