KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyVánoční charita zná své příjemceVánoční charita zná své příjemce

Každý rok pořádáme vánoční charitu. Naši zaměstnanci se účastní vánoční tomboly a takto vybrané finance se rozdělují mezi neziskové organizace, ve kterých jsme vloni uspořádali dobrovolnický den. V roce 2018 jsme vybrali rekordních 125 800 Kč.

Vybranou částku jsme spravedlivě rozdělili mezi organizaci Sue Ryder pečující o seniory a sdružení Ruka pro život, která pomáhá lidem s mentálním a fyzickým postižením. Jedná se o neziskové organizace, které zaměstnanci společnosti Pfizer navštívili v roce 2018 v rámci projektu Jsem dobrovolník. Pomohli jsme nejen s malováním interiérů a úklidem, ale také jsme asistovali seniorům v rámci jejich aktivního odpoledne.

Slavnostní šek předal MUDr. Pavel Sedláček, generální ředitel Pfizer v České republice, zástupcům obou sdružení. Obdarované organizace tyto finance použijí na své projekty či potřebné pomůcky.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří přispěli na dobrou věc!

ZA POSLEDNÍCH PĚT LET ZAMĚSTNANCI PFIZERU VYBRALI PRO PODPORU NEZISKOVÉHO SEKTORU ÚCTYHODNÝCH 630 890 KČ, KTERÉ BYLY SPRAVEDLIVĚ ROZDĚLENY MEZI 8 ORGANIZACÍ.

Všem našim zaměstnancům děkujeme za jejich příspěvky, stejně jako děkujeme našim dodavatelům - přispěvatelům do tomboly. A obdarovaným organizacím přejeme mnoho úspěchů v jejich další činnosti, ke které jsme mohli svým příspěvkem alespoň trochu přispět.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Sue Ryder - Radka Kulhánková a pan Michal Baroch
Předávající - MUDr. Pavel Sedláček, Country Manager společnosti Pfizer v ČR
Mgr. Lenka Kaška, Corporate Affairs Director společnosti Pfizer v ČR
​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ruka pro život - Mgr. Lenka Antonie Janištinová
Předávající - MUDr. Pavel Sedláček, Country Manager společnosti Pfizer v ČR
Mgr. Lenka Kaška, Corporate Affairs Director společnosti Pfizer v ČR

​​​​​​​​​​​​​​

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048