• Novinky

  • Kontakt

Vánoční charita zná své příjemce

Každý rok pořádáme vánoční charitu. Naši zaměstnanci se účastní vánoční tomboly a takto vybrané finance se rozdělují mezi neziskové organizace, ve kterých jsme vloni uspořádali dobrovolnický den. V roce 2018 jsme vybrali rekordních 125 800 Kč.

Vybranou částku jsme spravedlivě rozdělili mezi organizaci Sue Ryder pečující o seniory a sdružení Ruka pro život, která pomáhá lidem s mentálním a fyzickým postižením. Jedná se o neziskové organizace, které zaměstnanci společnosti Pfizer navštívili v roce 2018 v rámci projektu Jsem dobrovolník. Pomohli jsme nejen s malováním interiérů a úklidem, ale také jsme asistovali seniorům v rámci jejich aktivního odpoledne.

Slavnostní šek předal MUDr. Pavel Sedláček, generální ředitel Pfizer v České republice, zástupcům obou sdružení. Obdarované organizace tyto finance použijí na své projekty či potřebné pomůcky.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří přispěli na dobrou věc!

Za posledních pět let zaměstnanci Pfizeru vybrali pro podporu neziskového sektoru úctyhodných 630 890 Kč, které byly spravedlivě rozděleny mezi 8 organizací.

Všem našim zaměstnancům děkujeme za jejich příspěvky, stejně jako děkujeme našim dodavatelům - přispěvatelům do tomboly. A obdarovaným organizacím přejeme mnoho úspěchů v jejich další činnosti, ke které jsme mohli svým příspěvkem alespoň trochu přispět.

Sue Ryder - Radka Kulhánková a pan Michal Baroch
Předávající - MUDr. Pavel Sedláček, Country Manager společnosti Pfizer v ČR
Mgr. Lenka Kaška, Corporate Affairs Director společnosti Pfizer v ČR

Ruka pro život - Mgr. Lenka Antonie Janištinová
Předávající - MUDr. Pavel Sedláček, Country Manager společnosti Pfizer v ČR
Mgr. Lenka Kaška, Corporate Affairs Director společnosti Pfizer v ČR

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us