• Novinky

  • Kontakt

Spolupráce v boji proti sportovnímu dopingu

Společnost Pfizer, Inc. uzavřela 3.12.2014 dlouhodobou globální dohodu „Spolupráce v boji proti sportovnímu dopingu“ se Světovou antidopingovou agenturou (WADA).

Díky této dohodě bude společnost Pfizer sdílet informace o vyvíjených produktech, které by mohly být využívány sportovci ke zlepšení výkonu. Zároveň umožní agentuře WADA vyměňovat si se společností Pfizer informace o látkách, které jsou sportovci zneužívány.

Dohoda je pro agenturu WADA klíčovou součástí strategie spolupráce s farmaceutickými společnostmi a jejím prostřednictvím chce agentura chránit práva čistých sportovců po celém světě.

Společnost Pfizer bude u nově vyvíjených léků identifikovat látky, u nichž je pravděpodobné vysoké riziko zneužití ve sportu. Tímto Pfizer navazuje na dlouhotrvající úsilí, které věnuje zjišťování a snižování rizika zneužití u všech svých vyvíjených a prodávaných léků.

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us