• Novinky

  • Kontakt

POSLEDNÍ DOBROVOLNICKÝ DEN ROKU 2019

Poslední dobrovolnický den v roce 2019 byl ve znamení Vánoc. Celkem 15 našich dobrovolníků se sešlo v domě Portus neziskové organizace Život 90 a společně se seniory vyrobili 110 nádherných adventních věnců.

Atmosféra při jejich zdobení byla krásně vánoční. Všichni jsme věděli, že věnce budou následně převezeny do sídla společnosti Pfizer, kde si je v charitativním prodeji budou moci koupit naši zaměstnanci. Některé námi vyrobené věnce se však také dále prodávaly na vánočních trzích v Praze.

Výtěžek z prodeje použije organizace Život 90 na zkvalitnění programů a služeb pro své klienty.

Společnost Pfizer spolupracuje s organizací Život 90 dlouhodobě a toto byl náš čtvrtý dobrovolnický den věnovaný jejich klientům. Život 90 nabízí široké portfolio služeb seniorům a jejich blízkým s cílem zlepšovat kvalitu jejich života. 

"Dobrovolnictví je pro mě součástí života. Už téměř dvě desítky let pravidelně pomáhám v neziskové organizaci a také pravidelně přispívám na charitativních koncertech či přiložím ruku k dílu i při dalších příležitostech jako je třeba běžecký závod RunCzech, kterého se Pfizer také účastní. Mám z toho dobrý pocit,“ říká Jaroslava Novotná (DCE webmaster), která se dobrovolnickým dnům věnuje ve společnosti Pfizer každoročně.

Dobrovolnictví je přirozenou součástí kultury společnosti Pfizer na celém světě. V České republice založila společnost Pfizer projekt Jsem dobrovolník v roce 2013 a od té doby jeho prostřednictvím pomáhá znevýhodněným dětem, seniorům či životnímu prostředí.

Všem dobrovolníkům děkujeme!

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us