• Novinky

  • Kontakt

Pomoc Ukrajině

Support_Ukraine
​​​​​​​
​​​​​​​Společnost Pfizer stojí při všech, kteří trpí v důsledku konfliktu na Ukrajině. Jsme připraveni zajistit bezpečnost našich kolegů a jejich rodin a umožnit pacientům nepřetržitý přístup k našim lékům.

​​​​​​​Situaci nejen pozorně sledujeme, ale prostřednictvím nadace Pfizer Foundation, charitativní organizace založené společností Pfizer Inc., jsme poskytli okamžité humanitární granty Americkému Červenému kříži, International Medical Corps a Mezinárodnímu záchrannému výboru, které pracují na Ukrajině a v sousedících zemích. Tyto organizace patří k našim dlouhodobým partnerům, mají zkušenosti s pomocí v krizových situacích, působí přímo v zasažené oblasti a okamžitě poskytují základní zdravotnické služby.

Zaměstnanci Pfizer mohou finančně přispívat do speciální „Humanitární sbírky pro Ukrajinu“, přičemž vybranou částku Pfizer zdvojnásobí. Tyto finance budou věnovány organizacím UNICEF, Save the Children International, CARE, Nova Ukraine a SUNFLOWER OF PEACE.

Skrze organizaci Direct Relief také darujeme naše léky, které pomohou pacientům na Ukrajině a v sousedních zemích.
​​​​​​​
​​​​​​​Připojujeme se k mezinárodní komunitě a vyjadřujeme naše upřímné přání pro rychlé řešení, jehož součástí musí být mír.
​​​​​​​
PP-UNP-CZE-0009
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.