• Novinky

  • Kontakt

PODÁVÁME POMOCNOU RUKU LIDEM V NOUZI
​​​​​​​

Hlavním posláním společnosti Pfizer je přinášet lidem průlomové léky. Svou pomoc je také vždy připravena poskytnout obyvatelům oblastí postižených přírodní či humanitární katastrofou.  

V reakci na nedávné pustošivé zemětřesení na Haiti, které si vyžádalo přes 2 200 životů a místní zdravotnictví i mnohé nemocnice se začaly potýkat s akutním nedostatkem zásob, věnovala společnost Pfizer skrze svou nadaci Pfizer Foundation finanční prostředky dobrovolnickým organizacím AmeriCares a Direct Relief. Ty v první linii zajišťují zdravotnickou pomoc, včetně dodávek materiálu pro urgentní péči.

V souvislosti s hurikánem Ida, který za sebou zanechal spoušť od pobřeží Mexického zálivu až po severovýchod USA, společnost Pfizer spustila mezi zaměstnanci kampaň na podporu organizací World Central Kitchen, amerického Červeného kříže a United Way of Southeast Louisiana, které v postižených oblastech pomáhají. 

Podporu nabízí rovněž lidem dotčeným konfliktem v Afghánistánu. Vedle finančních grantů od The Pfizer Foundation, darování léků a vakcín, spouští také program na podporu pracovního uplatnění, v jehož rámci do konce roku 2022 vyškolí 100 lidí, kteří byli v důsledku ohrožení nuceni opustit své domovy.

PP-CPF-CZE-0068
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.