• Novinky

  • Kontakt

Pfizer v TOP 5 Nejvíce obdivovaných společností na světě

Americký časopis Fortune zveřejňuje každoročně seznam „Nejvíce obdivovaných společností“ na světě pod názvem Top 50 All-Star. Dnes pro Vás máme skvělou zprávu – společnost Pfizer v roce 2022 obsadila nádherné čtvrté místo v rámci celkového pořadí. První trojku obsadily společnosti Apple, Amazon a Microsoft, takže můžeme bez nadsázky říci, že Pfizer je vlastně nejobdivovanější farmaceutickou společností na světě. 

Tento žebříček Fortune je založený na průzkumu mezi více než 3 700 vrcholovými manažery, řediteli a analytiky firem, kteří vybírali mezi 1 500 společnostmi z nejrůznějších oborů deset společností, které obdivují nejvíce.  Společnost Pfizer se v minulosti umístila nejvýše na osmém místě žebříčku. Skvělé umístění v TOP 5 hovoří nejen o uznání naší značky, ale také o naší reputaci, posilněné světovou vedoucí pozicí v řešení pandemie covid-19.

​​​​​​​
​​​​​​​
PP-UNP-CZE-0013
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.