Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

HomeNovinkyPfizer součástí Týdne inovacíPfizer součástí Týdne inovací

Společnost Pfizer se jako inovativní společnost hrdě připojila k probíhajícímu Týdnu inovací 2019. Náš generální ředitel MUDr. Pavel Sedláček se stal patronem této události a naše mezinárodní konference Inovace ve zdravotnictví 2019 byla její hlavní doprovodnou akcí.

Týden inovací je největší událost zaměřená na inovace a technologický rozvoj v České republice. Patron MUDr. Pavel Sedláček slavnostně zahájil úvodní konferenci Týdne inovací, která se konala 20. května 2019. Na této konferenci vystoupili přední světoví vizionáři a představitelé inovativních firem a startupů z USA, Izraele, Irska, Finska, Nizozemí, Švýcarska i České republiky. Poselství našeho pana ředitele zaznělo jasně: „V oblasti zdravotnictví jsou inovace obzvláště důležité. Společnost Pfizer do výzkumu a vývoje vkládá 15 % svých celosvětových obratů. V oblasti výzkumu a vývoje postupujeme stále dál, a to nejen my, ale i další společnosti, se kterými spolupracujeme. Protože věříme, že právě inovace zlepšují životy pacientů.“
​​​​​​​


​​​​​​​MUDr. Pavel Sedláček, Country Manager společnosti Pfizer v ČR
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048