KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyPfizer opět podpoří olympioniky a paralympionikyPfizer opět podpoří olympioniky a paralympioniky

Společnosti Pfizer a BioNTech podpoří bezpečí sportovců a delegací, kteří se zúčastní nadcházejících zimních olympijských her v Pekingu. Všem účastníkům této významné sportovní události nabídnou možnost očkování vakcínou proti covidu-19, kterou společně vyvinuly. 

„Naše vakcína proti onemocnění covid-19 se tak opět stane součástí podpory poskytované olympijským a paralympijským sportovcům a delegacím, které je doprovázejí. To nás nesmírně těší,“ uvedl k plánovanému očkování účastníků her generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla.

„Naše vakcína, jíž jsme celosvětově dodali už více než dvě miliardy dávek, nadále pomáhá chránit lidské životy a umožňuje těšit se z opětovných společných setkání. Velmi si ceníme toho, že naší vakcínou můžeme přispět k bezpečnému průběhu celosvětového sportovního svátku,“ doplnil Ugur Sahin, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti BioNTech.

Vakcíny určené pro tuto významnou sportovní událost jsou poskytnuty díky navýšení výroby vakcín.
 
Vakcína proti onemocnění COVID-19, Comirnaty 30 mikrogramů/dávku koncentrát pro injekční disperzi, mRNA vakcína proti onemocnění COVID-19 (modifikovaný nukleosid). Výdej léčivého přípravku (vakcíny) je vázán na lékařský předpis. Vakcína Comirnaty nechrání 100 % očkovaných. Přečtěte si, prosím, pečlivě příbalovou informaci.

PP-CPF-CZE-0099
Investors Healthcare ProfessionalsOchrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap  
© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.
PP-CPF-CZE-0048

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com
Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: CZE.AEReporting@pfizer.com , nebo zavolat na 00420 283 004 111.
Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.
Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky.
Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.