• Novinky

  • Kontakt

Pfizer opět podpoří olympioniky a paralympioniky

Společnosti Pfizer a BioNTech podpoří bezpečí sportovců a delegací, kteří se zúčastní nadcházejících zimních olympijských her v Pekingu. Všem účastníkům této významné sportovní události nabídnou možnost očkování vakcínou proti covidu-19, kterou společně vyvinuly. 

„Naše vakcína proti onemocnění covid-19 se tak opět stane součástí podpory poskytované olympijským a paralympijským sportovcům a delegacím, které je doprovázejí. To nás nesmírně těší,“ uvedl k plánovanému očkování účastníků her generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla.

„Naše vakcína, jíž jsme celosvětově dodali už více než dvě miliardy dávek, nadále pomáhá chránit lidské životy a umožňuje těšit se z opětovných společných setkání. Velmi si ceníme toho, že naší vakcínou můžeme přispět k bezpečnému průběhu celosvětového sportovního svátku,“ doplnil Ugur Sahin, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti BioNTech.

Vakcíny určené pro tuto významnou sportovní událost jsou poskytnuty díky navýšení výroby vakcín.
 
Vakcína proti onemocnění COVID-19, Comirnaty 30 mikrogramů/dávku koncentrát pro injekční disperzi, mRNA vakcína proti onemocnění COVID-19 (modifikovaný nukleosid). Výdej léčivého přípravku (vakcíny) je vázán na lékařský předpis. Vakcína Comirnaty nechrání 100 % očkovaných. Přečtěte si, prosím, pečlivě příbalovou informaci.


PP-CPF-CZE-0099
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.