• Novinky

  • Kontakt

PFIZER JE FÉROVÝ ZAMĚSTNAVATEL
​​​​​​​

Společnost Pfizer je v kategorii farmaceutických a biotechnologických firem nejúspěšnějšív uplatňování rovného přístupu k zaměstnancům, vyplývá z letošního průzkumu zaměřeného na diverzitu, rovnost a inkluzi, kterého se zúčastnilo celkem 50 000 zaměstnanců velkých amerických společností. V celkovém žebříčku, který zveřejnil časopis Forbes, se pak společnost Pfizer umístila na 21. místě.  

O spravedlivé zastoupení žen a mužů v managementu, minimalizování platových rozdílů mezi pohlavími a rovnost šancí pro menšiny společnost Pfizer usiluje dlouhodobě. Jedním z projektů zaměřených na rovnost je například iniciativa Women Inspiring Women, založená na podporu žen nejen ve vysokých manažerských pozicích.
​​​​​​​
Vytváření rovných podmínek považuje společnost Pfizer za důležité nejen pro rozvoj zaměstnanců, naplnění profesního potenciálu a dobrou pracovní atmosféru, ale také za klíč k dalším úspěchům v dosahování naší mise – přinášet světu průlomové léky, které mění životy pacientů. 
​​​​​​​

PP-CPF-CZE-0073
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.