KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyPfizer je férový zaměstnavatelPfizer je férový zaměstnavatel

Společnost Pfizer je v kategorii farmaceutických a biotechnologických firem nejúspěšnějšív uplatňování rovného přístupu k zaměstnancům, vyplývá z letošního průzkumu zaměřeného na diverzitu, rovnost a inkluzi, kterého se zúčastnilo celkem 50 000 zaměstnanců velkých amerických společností. V celkovém žebříčku, který zveřejnil časopis Forbes, se pak společnost Pfizer umístila na 21. místě.  

O spravedlivé zastoupení žen a mužů v managementu, minimalizování platových rozdílů mezi pohlavími a rovnost šancí pro menšiny společnost Pfizer usiluje dlouhodobě. Jedním z projektů zaměřených na rovnost je například iniciativa Women Inspiring Women, založená na podporu žen nejen ve vysokých manažerských pozicích.
​​​​​​​
Vytváření rovných podmínek považuje společnost Pfizer za důležité nejen pro rozvoj zaměstnanců, naplnění profesního potenciálu a dobrou pracovní atmosféru, ale také za klíč k dalším úspěchům v dosahování naší mise – přinášet světu průlomové léky, které mění životy pacientů. 
​​​​​​​

PP-CPF-CZE-0073
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048