• Novinky

  • Kontakt

Pfizer Den první pomoci 2018 v Aquaparku

Pfizer Den první pomoci 2018 v Aquapalace

Společně s Českým červeným křížem jsme letos již počtvrté dali rodinám s dětmi příležitost vyzkoušet si  jak správně podat první pomoc. Každý návštěvník si mohl v neděli 26. srpna v Aquapalace Praha projít krátkým školením a na vlastní kůži si vyzkoušet, jak pomoci tonoucímu, provést resuscitaci anebo zachránit člověka, který se dusí či má alergickou reakci.

Úkoly zkušených záchranářů splnilo celkem 270 lidí. Za odměnu dostal každý účastník drobný dárek. Pro všechny jsme přichystali leták s návodnými obrázky pravidel první pomoci, který si můžete vytisknout. Věříme, že Vám pomůže zbavit se strachu v krizové situaci.

Těšíme se na Vás při dalším ročníku Dne první pomoci!

Tisková zpráva Den první pomoci 20.8. 2018
Tisková zpráva Den první pomoci 27.8. 2018
Leták První pomoc

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us