• Novinky

  • Kontakt

Představili jsme budoucnost zdravotnictví

Mezinárodní konferencí Inovace ve zdravotnictví 2019 jsme otevřeli otázku, jak bude vypadat zdravotnictví okolo roku 2050. Vizi toho, co vnesou do zdravotnictví digitalizace, umělá inteligence, nanotechnologie a jak ovlivní medicínu genové terapie a genové inženýrství, představili účastníkům konference špičkoví vědci a odborníci z České republiky a Velké Británie.


Inovace jsou pro oblast zdravotnictví klíčové. Bez nich by se léčba pacientů nemohla zlepšovat ani nadále rozvíjet. Jako přední inovativní farmaceutická společnost intenzivně investujeme do výzkumu a vývoje nových léků. Naším cílem je vyvinout léky, které umožní léčit pacienty lépe a efektivněji, abychom co nejvíce zlepšili kvalitu jejich života. Tyto inovativní léky mají ohromnou hodnotu jak pro pacienta samotného, tak jsou přínosem i pro celou společnost, protože mohou pomoci zlepšit zdraví populace a také snížit náklady na zdravotní péči a sociální výdaje spojené s pracovní neschopností.

Naše společnost stála u mnoha převratných objevů, které výrazně ovlivnily historii medicíny. Letos slavíme 170. výročí založení společnosti v New Yorku. A naším mottem stále zůstává: Přinášíme průlomovou léčbu, která převratně zlepší životy pacientů.

Děkujeme všem, kteří si naše vizionářské setkání nenechali ujít. Jsme rádi, že považujete inovace za budoucnost zdravotnictví.

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us