Kontakt

Investors

Healthcare Professionals

Kontakt

MUDr. Pavel Sedláček obhájil pozici předsedy představenstva AIFP

Generální ředitel společnoti Pfizer spol. s r.o., MUDr. Pavel Sedláček, byl na prosincovém zasedání představenstva Asociace inovativního farmaceutického průmyslu opětovně zvolen předsedou představenstva AIFP.


AIFP sdružuje 35 farmaceutických společností, jež se zaměřují na výzkum a vývoj nových léčiv. Pavel Sedláček obhájil svou pozici v čele statutárního orgánu na nadcházející dvouleté období 2024–2025. Představenstvo AIFP je sedmičlenné a tímto gratulujeme všem členům představenstva ke zvolení.


Hlavním úkolem společností sdružených v AIFP je vyvíjet, vyrábět a přinášet českým občanům moderní a inovativní léky a očkovací látky. Proto se cíl představenstva nemění – stále je třeba pokračovat v aktivní podpoře jednoduššího a rychlejšího přístupu českých pacientů k těmto lékům a vakcínám. S tím souvisí i naše vize přibližování těchto témat široké veřejnosti včetně trpělivého vysvětlování hodnoty a přínosu inovativních léků pro celou společnost. Nově zvolené představenstvo AIFP velmi vyváženým způsobem zastupuje jak různé velikosti a zaměření členských společností, tak i lokální a mezinárodní zkušenosti jednotlivých členů. Jsem hrdý na to, že máme na čem stavět, protože aktivity AIFP byly v posledních letech opravdu viditelné a úspěšné. Jsme nedílnou součástí odborné komunity v oblasti zdravotnictví, z čehož však také vyplývá odpovědnost a nutnost dále rozvíjet vzájemnou důvěru. Naší vizí jsou otevřenost, jasné postoje a partnerství,“ říká Pavel Sedláček, předseda AIFP.

 

Pavel Sedláček, generální ředitel společnosti Pfizer pro Českou republiku
Pavel Sedláček absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a ve společnosti Pfizer pracuje od roku 2003. Svou kariéru začínal jako medicínský reprezentant ve společnosti MSD, poté získával zkušenosti na různých úrovních komerční organizace v MSD a Pfizeru.  Od roku 2012 působil v evropských regionálních pozicích a v roce 2017 se vrátil do české pobočky, kde od té doby zastává pozici generálního ředitele. Od roku 2017 byl opakovaně zvolen jako člen představenstva AIFP, které od roku 2021 vede jako předseda.
 

PP-UNP-CZE-0181
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048