KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyGenerální ředitel Pfizer opět ve vedení AIFPGenerální ředitel Pfizer opět ve vedení AIFP

MUDr. Pavel Sedláček, generální ředitel společnosti Pfizer v České republice, obhájil v prosinci 2019 své členství v předsednictvu Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) a stal se prvním místopředsedou tohoto výkonného orgánu asociace. Tento post bude zastávat následující dva roky. AIFP sdružuje v České republice 33 inovativních farmaceutických společností, které mají vlastní výzkum a vývoj nových léčiv.

I v tomto období bude jedním z hlavních cílů AIFP podpora dostupnosti inovativních léků i nových terapeutických metod pro české pacienty a prohlubování spolupráce s odbornými společnostmi a dalšími partnery v oblasti zdravotnictví.
​​​​​​​

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048