• Novinky

  • Kontakt

Generální ředitel Pfizer opět ve vedení AIFP

MUDr. Pavel Sedláček, generální ředitel společnosti Pfizer v České republice, obhájil v prosinci 2019 své členství v předsednictvu Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) a stal se prvním místopředsedou tohoto výkonného orgánu asociace. Tento post bude zastávat následující dva roky. AIFP sdružuje v České republice 33 inovativních farmaceutických společností, které mají vlastní výzkum a vývoj nových léčiv.

I v tomto období bude jedním z hlavních cílů AIFP podpora dostupnosti inovativních léků i nových terapeutických metod pro české pacienty a prohlubování spolupráce s odbornými společnostmi a dalšími partnery v oblasti zdravotnictví.
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us