KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyPomoc UkrajiněFINANČNÍ SBÍRKA PRO UKRAJINUSupport Ukraine


Humanitární sbírka, kterou společnost Pfizer uspořádala na podporu Ukrajině, vzbudila mezi našimi kolegy bezprecedentní odezvu. Během devítitýdenní kampaně se do sbírky zapojilo téměř 4 500 zaměstnanců z 54 zemí, kteří na pomoc lidem zasaženým válkou přispěli částkou ve výši 936 tisíc dolarů. Spolu s příspěvkem ve stejné výši od nadace The Pfizer Foundation tak organizace, které zachraňují zdraví a životy přímo v místě konfliktu, obdržely přes 1,8 milionu dolarů.

Finanční dar jsme rozdělili mezi organizace CARE Červený kříž, Mezinárodní záchranný výbor, Nova Ukraine, Save the Children, Sunflower of Peace Foundation a UNICEF. Naši partneři tyto prostředky využili na distribuci potravin, vody, hygienických a zdravotnických prostředků, na poskytnutí zdravotní péče i psychologické podpory, na zajištění přístřešku, podporu při evakuaci dětí a žen a další způsoby pomoci.

V další fázi se společnost Pfizer vzhledem k trvání konfliktu zaměří na poskytování dlouhodobé zdravotnické pomoci ukrajinským občanům na území Ukrajiny i uprchlickým komunitám v okolních zemích.

PP-UNP-CZE-0021
Investors Healthcare ProfessionalsOchrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap  
© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.
PP-CPF-CZE-0048

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com
Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: CZE.AEReporting@pfizer.com , nebo zavolat na 00420 283 004 111.
Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.
Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky.
Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.