• Novinky

  • Kontakt

Finanční sbírka pro Ukrajinu

Support_Ukraine

Humanitární sbírka, kterou společnost Pfizer uspořádala na podporu Ukrajině, vzbudila mezi našimi kolegy bezprecedentní odezvu. Během devítitýdenní kampaně se do sbírky zapojilo téměř 4 500 zaměstnanců z 54 zemí, kteří na pomoc lidem zasaženým válkou přispěli částkou ve výši 936 tisíc dolarů. Spolu s příspěvkem ve stejné výši od nadace The Pfizer Foundation tak organizace, které zachraňují zdraví a životy přímo v místě konfliktu, obdržely přes 1,8 milionu dolarů.

Finanční dar jsme rozdělili mezi organizace CARE Červený kříž, Mezinárodní záchranný výbor, Nova Ukraine, Save the Children, Sunflower of Peace Foundation a UNICEF. Naši partneři tyto prostředky využili na distribuci potravin, vody, hygienických a zdravotnických prostředků, na poskytnutí zdravotní péče i psychologické podpory, na zajištění přístřešku, podporu při evakuaci dětí a žen a další způsoby pomoci.
​​​​​​​
V další fázi se společnost Pfizer vzhledem k trvání konfliktu zaměří na poskytování dlouhodobé zdravotnické pomoci ukrajinským občanům na území Ukrajiny i uprchlickým komunitám v okolních zemích.
​​​​​​​
PP-UNP-CZE-0021
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us

​​​​​​​​​​​​​​© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.