KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyDobrovolnický den v KlokánkuDobrovolnický den v Klokánku

Sekání trávy, úklid ve skladu, malování či údržba zahrady. Tuto práci odvedli 24. července dobrovolníci společnosti Pfizer ve Fondu ohrožených dětí (FOD) Klokánek v Praze-Štěrboholích. Na toto místo se naši dobrovolníci vrátili po šesti letech, první dobrovolnický den jsme ve štěrboholském Klokánku organizovali již v roce 2014. A bylo to opět milé setkání!

„Za dobrovolníky jsme velmi vděční. Náš Klokánek je poměrně velký, a tak se při jeho údržbě hodí každá ruka. Stále více firem chápe, že jsou organizace, které potřebují pomoc. Není to jen zajímavý trend, ale opravdu přesvědčení lidí o tom, že chtějí pomáhat,“ řekl Jan Vaněk, ředitel FOD Klokánek v pražských Štěrboholích, kde nyní bydlí 24 dětí.


Středeční brigáda není pro zaměstnance společnosti Pfizer první ani poslední v letošním roce. Dobrovolníci již pomáhali minulý měsíc v pražském domově pro seniory Sue Ryder a další dobrovolnické dny jsou v plánu. Společnost Pfizer před pěti lety zahájila interní projekt Jsem dobrovolník a během této doby 172 našich zaměstnanců pomohlo již 12 organizacím, mnohým z nich opakovaně. „S myšlenkou dobrovolnictví jsem se vůbec poprvé setkala v naší společnosti, a to hned po svém nástupu, a naprosto mě nadchla. Připadá mi úžasné, že máme možnost věnovat jeden plně hrazený pracovní den v roce práci pro někoho, kdo naši pomoc potřebuje a ocení,“ říká Lenka Rampas, která se dobrovolnickým dnům věnuje ve společnosti Pfizer každoročně.

Dobrovolnictví je přirozenou součástí kultury společnosti Pfizer na celém světě. Pfizer se v České republice rozhodl pomáhat třem skupinám lidí, které pomoc nejvíce potřebují, a to dětem, seniorům a nemocným. Všem dobrovolníkům děkujeme!
​​​​​​​

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048