KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyCharitativní běh RunCzechCharitativní běh RunCzech

Poprvé jsme se účastnili jednoho z nejznámějších běžeckých závodů série RunCzech, která se koná v průběhu celého roku. A podpořili jsme tím dobrou věc.

Naši zaměstnanci se rozhodli aktivně zapojit do O2 Pražské štafety 2019, jež se běží přímo v srdci Prahy – v nádherném parku Stromovka. Vytvořili jsme 12 týmů a vyhradili jsme na charitu 80 000 Kč.

„Záleží nám na pomoci potřebným a také si rádi zasportujeme. Náš nejrychlejší běžec zdolal vzdálenost 5 km v čase 20 minut a 21 sekund! Námi darovaná částka byla rozdělena mezi tyto neziskové organizace: Česká asociace pro vzácná onemocnění, Klokánek Štěrboholy, Klokánek Chodov, Sue Ryder domov pro seniory a NF Klíček," uvedl Marco Pierini, finanční ředitel Pfizer Česká republika.

Zaměstnancům děkujeme a obdarovaným organizacím gratulujeme!
​​​​​​​​​​​​​​

PPR-2019.02.003
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048