• Novinky

  • Kontakt

Charitativní běh RunCzech

Poprvé jsme se účastnili jednoho z nejznámějších běžeckých závodů série RunCzech, která se koná v průběhu celého roku. A podpořili jsme tím dobrou věc.

Naši zaměstnanci se rozhodli aktivně zapojit do O2 Pražské štafety 2019, jež se běží přímo v srdci Prahy – v nádherném parku Stromovka. Vytvořili jsme 12 týmů a vyhradili jsme na charitu 80 000 Kč.

„Záleží nám na pomoci potřebným a také si rádi zasportujeme. Náš nejrychlejší běžec zdolal vzdálenost 5 km v čase 20 minut a 21 sekund! Námi darovaná částka byla rozdělena mezi tyto neziskové organizace: Česká asociace pro vzácná onemocnění, Klokánek Štěrboholy, Klokánek Chodov, Sue Ryder domov pro seniory a NF Klíček," uvedl Marco Pierini, finanční ředitel Pfizer Česká republika.

Zaměstnancům děkujeme a obdarovaným organizacím gratulujeme!

PPR-2019.02.003
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us