KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyCEO Pfizer v České republice!CEO Pfizer v České republice!

V pondělí 19. srpna 2019 nás v Praze navštívil Albert Bourla, CEO společnosti Pfizer Inc. Jednalo se o historicky první návštěvu celosvětového generálního ředitele společnosti Pfizer v České republice.

Albert Bourla pracuje pro společnost Pfizer již více než 25 let. Svoji kariéru započal v roce 1993 jako technický ředitel veterinární divize v Řecku. Následně přešel na pozici ředitele divize Pfizer Innovative Health a další pozice. Poté mnoho let zastával v New Yorku celosvětovou pozici COO (Chief Operations Officer). Generálním ředitelem společnosti Pfizer Inc. (CEO – Chief Executive Officer) byl jmenován v lednu 2019.

Albert Bourla se při své návštěvě v Praze setkal  nejen s vedením společnosti, ale zejména se všemi zaměstnanci české pobočky. Během bezmála dvou hodin dlouhého setkání se zaměstnanci jsme měli unikátní příležitost seznámit se s Albertovou vizí do budoucnosti a s pilíři naší nové korporátní kultury. Albert také zodpověděl všechny naše otázky a poté pokračoval v komornější, avšak o to neformálnější diskusi s jedenácti našimi kolegy, kteří se sami přihlásili do vůbec prvního „Equity Engagement“ setkání, které bylo s Albertem zorganizováno.  Albert dal také jasně najevo svůj obrovský zájem o pacienty a vyhradil si čas na setkání se zástupci pacientských sdružení.

Díky Albertu Bourlovi máme všichni ve společnosti Pfizer definován společný účel naší práce, a tím je „Přinášet průlomové léky, které mění životy pacientů“. A o to se snažíme každý den.
​​​​​​​

Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048