• Novinky

  • Kontakt

CEO Pfizer v České republice!

V pondělí 19. srpna 2019 nás v Praze navštívil Albert Bourla, CEO společnosti Pfizer Inc. Jednalo se o historicky první návštěvu celosvětového generálního ředitele společnosti Pfizer v České republice.

Albert Bourla pracuje pro společnost Pfizer již více než 25 let. Svoji kariéru započal v roce 1993 jako technický ředitel veterinární divize v Řecku. Následně přešel na pozici ředitele divize Pfizer Innovative Health a další pozice. Poté mnoho let zastával v New Yorku celosvětovou pozici COO (Chief Operations Officer). Generálním ředitelem společnosti Pfizer Inc. (CEO – Chief Executive Officer) byl jmenován v lednu 2019.

Albert Bourla se při své návštěvě v Praze setkal  nejen s vedením společnosti, ale zejména se všemi zaměstnanci české pobočky. Během bezmála dvou hodin dlouhého setkání se zaměstnanci jsme měli unikátní příležitost seznámit se s Albertovou vizí do budoucnosti a s pilíři naší nové korporátní kultury. Albert také zodpověděl všechny naše otázky a poté pokračoval v komornější, avšak o to neformálnější diskusi s jedenácti našimi kolegy, kteří se sami přihlásili do vůbec prvního „Equity Engagement“ setkání, které bylo s Albertem zorganizováno.  Albert dal také jasně najevo svůj obrovský zájem o pacienty a vyhradil si čas na setkání se zástupci pacientských sdružení.

Díky Albertu Bourlovi máme všichni ve společnosti Pfizer definován společný účel naší práce, a tím je „Přinášet průlomové léky, které mění životy pacientů“. A o to se snažíme každý den.

O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us