KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeNovinkyAkvizice Arena PharmaceuticalsAkvizice Arena Pharmaceuticals​​​​​​

Biofarmaceutická společnost Pfizer uzavřela dohodu o akvizici kalifornské Arena Pharmaceuticals zaměřující se na vývoj potenciálních inovativních léků pro léčbu zánětlivých autoimunitních onemocnění v oblasti gastroenterologie a dermatologie. Kromě nich má společnost Arena Pharmaceuticals v portfoliu i nadějné přípravky pro kardiologii.

Mike Gladstone, globální prezident a generální ředitel pro oblast léčby zánětlivých a imunologických onemocnění společnosti Pfizer, k akvizici uvedl: „Navrhovaná akvizice společnosti Arena Pharmaceuticals doplňuje naše odborné znalosti v oblasti léčby zánětlivých a imunologických onemocnění, která jsou inovačním motorem společnosti Pfizer. Vyvíjíme potenciální terapie pro pacienty se závažnými zánětlivými autoimunitními onemocněními, kteří potřebují účinnější léčbu.“
​​​​​​​

PP-CPF-CZE-0102
Investors Healthcare ProfessionalsOchrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap  
© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.
PP-CPF-CZE-0048

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com
Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: CZE.AEReporting@pfizer.com , nebo zavolat na 00420 283 004 111.
Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.
Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky.
Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.