KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeKariéra/careerJsme PfizerJsme Pfizer

Posláním společnosti Pfizer je objevit léčbu a podstatně tak zlepšit život všech lidí po celém světě. Pokud to cítíte podobně, nenajdete lepší místo, kde odstartovat a dále rozvíjet svou kariéru, než právě u nás.

Ve společnosti Pfizer budete mít příležitost pracovat s opravdovými profesionály. Máme k dispozici zařízení, technologie, zdroje a objevitelského ducha pro špičkovou vědu a medicínu světové úrovně.

Budete pracovat v organizaci, která si svou poctivostí a úsilím v péči o pacienty, v ochraně životního prostředí a v péči o ekonomický rozvoj vysloužila respekt celého světa.

Stanete se součástí kulturního prostředí, které stimuluje inovativní a odvážný přístup k práci, dbá na spolehlivost a týmového ducha, snaží se své lidi podporovat a zajistit pro ně zdroje potřebné k budování úspěšné a smysluplné kariéry.

Cílem personální politiky společnosti Pfizer je být jedním z nejvyhledávanějších zaměstnavatelů ve farmaceutickém průmyslu, a to jak kvůli ohodnocení zaměstnanců, tak kvůli kvalitě nabízených zaměstnaneckých výhod či možnostem profesního i osobního růstu zaměstnanců.

Společnost Pfizer v České republice se zaměřuje na vývoj, výrobu a uvádění inovativních léčivých přípravků na trh. Její nedílnou součástí je i řada podpůrných oddělení (oddělení lidských zdrojů, právní oddělení, finanční oddělení a řada dalších, které plní funkce komunikace, kontroly a podobně). 

V současné době zaměstnává společnost Pfizer v České republice přibližně 200 kolegů a kolegyň s řadou různých životních příběhů, zkušeností, schopností a znalostí z různých odvětví. Jsme velmi hrdí na to, že v naší organizaci podporujeme rozmanitost. Klademe velký důraz na rovné příležitosti tak, aby rozvíjely společnost, ale i jedince samotného. 

Naším celospolečenským posláním je přinášet průlomové léky, které mění život pacientů. Zastáváme čtyři základní hodnoty – odvahu (podporujeme odvážná rozhodnutí, ambici a nasloucháme), kvalitu (zaměřujeme se na to, co je důležité, a nezapomínáme se dívat zpět a hodnotit), rovnost (snažíme se snižovat nerovnost mezi pacienty, dbáme na poctivost a inkluzi), radost (jsme hrdí na to, co děláme, podporujeme se a nezapomínáme na to, aby nás práce bavila).

Oslovili jsme vás? 

Oslovili jsme vás?

Informujte se o našich zaměstnaneckých výhodách v sekci Benefity a projděte si stránku Přidejte se k nám, kde najdete seznam otevřených pracovních pozic.
​​​​​​​

PP-UNP-CZE-0051
Investors Healthcare ProfessionalsOchrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap  
© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.
PP-CPF-CZE-0048

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com
Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] , nebo zavolat na 00420 283 004 111.
Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.
Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky.
Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.