KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeInovace a výzkumVzácná onemocněníVzácná onemocnění

Oddělení pro vzácná onemocnění se zabývá některými z nejzávažnějších nemocí a jejich dopadem na život milionů pacientů po celém světě. Pro společnost Pfizer tyto aspekty představují příležitost k uplatnění zkušeností a odborných znalostí s cílem přispět k významnému ovlivnění řešení nenaplněných léčebných potřeb. Zaměření společnosti Pfizer na vzácná onemocnění je postavené na více než dvacetiletých zkušenostech, specializovaném výzkumu orientovaném na vzácná onemocnění a globálním portfoliu různých léčivých přípravků v celé řadě oblastí, včetně hematologie, neurologických a dědičných metabolických poruch.

 

Společnost Pfizer při vývoji léčby kombinuje průlomový vědecký přístup a hluboké znalosti patofyziologie nemoci s poznatky z inovativní strategické spolupráce s akademickými vědci, pacienty a dalšími společnostmi. Náš globální přesah se každý den snažíme využít k tomu, abychom urychlili vývoj a dodání průlomových léků a přinesli pacientům naději, že získají léčbu, kterou tolik potřebují.

 

PP-UNP-CZE-0121
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048