• Novinky

  • Kontakt

VZÁCNÁ ONEMOCNĚNÍ

Oddělení pro vzácná onemocnění se zabývá některými z nejzávažnějších nemocí a jejich dopadem na život milionů pacientů po celém světě. Pro společnost Pfizer tyto aspekty představují příležitost k uplatnění zkušeností a odborných znalostí, které mohou pomoci najít řešení neuspokojených lékařských potřeb. Zaměření společnosti Pfizer na vzácná onemocnění je postavené na více než dvacetiletých zkušenostech, specializovaném výzkumu orientovaným na vzácná onemocnění a globálním portfoliem různých léčivých přípravků v celé řadě oblastí, včetně hematologie, neurologických a dědičných metabolických poruch.

Pfizer Rare Disease při vývoji léčby kombinuje průlomový vědecký přístup a hluboké znalosti patofyziologie nemoci, s poznatky z inovativní strategické spolupráce s akademickými vědci, pacienty a dalšími společnostmi. Náš globální přesah se každý den snažíme využít k tomu, abychom urychlili vývoj a dodání průlomových léků a přinesli pacientům naději získat léčbu, kterou tolik potřebují.
RAD-2020.01.001
O NÁS O společnosti Úvodní slovo Generálního ředitele Pomáháme Dary a granty Transparentní spolupráce INOVACE A VÝZKUM Vakcíny Onkologie Kardiolovaskulární onemocnění Vzácná onemocnění Chronická zánětlivá onemocnění Infekční onemocnění Závislost na tabáku Genová terapie Klinické testy Výzkum a vývoj PRODUKTY VPOIS Odborný informační servis Hlášení nežádoucích účinků KARIÉRA/CAREER Jsme Pfizer Benefity Přidej se k nám We are Pfizer Benefits Join us