KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt
HomeInovace a výzkumGenová terapieGenová terapie

 

Společnost Pfizer je průkopníkem ve vývoji průlomových léků, které mění život pacientů. Naším cílem je poskytnout genovou terapii milionům pacientů po celém světě, kteří žijí s vzácnými genetickými chorobami, pro něž v současnosti neexistuje adekvátní léčba.

Genová terapie je další generací léků, která se zaměřuje na základní příčinu genetického onemocnění. Má potenciál poskytnout pacientům přelomový klinický benefit a výrazně zlepšit kvalitu jejich života. Tyto převratné terapie s jednorázovým podáním během několika následujících let celosvětově ovlivní způsob léčby, potenciálně sníží zátěž pacientů v souvislosti s potřebou každodenního podávání a tím přispějí k efektivitě zdravotního systému. 

Pfizer se snaží jít ještě dál. Naším cílem není pouze pomoci lidem zvládat onemocnění, ale umožnit pacientům zůstat aktivní v každé fázi jejich života. Genová terapie pomůže toto naše předsevzetí naplnit, a proto strategicky investujeme do technologií, zařízení i lidských zdrojů, abychom tuto novou generaci průlomových léků přinesli pacientům po celém světě. Naše investice nám umožňují objevovat a vyvíjet genové terapie, poskytují vysoce kvalitní a precizní výrobu a jsou také předpokladem zajištění spolehlivé distribuce pacientům po celém světě.

V současné době se zaměřujeme na choroby způsobené změnou jednoho genu. Naše portfolio klinického vývoje zahrnuje programy pro hemofilii A, hemofilii B a Duchennovu svalovou dystrofii (DMD). 

 

PP-UNP-CZE-0115
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048