KontaktInvestorsHealthcare ProfessionalsKontakt

Dary pacientským organizacím

Základem našeho přístupu ke spolupráci s pacientskými organizacemi je transparentnost, a proto jsme se v souladu s etickým kodexem EFPIA a AIFP zavázali transparentně zveřejňovat finanční i hmotné dary, které jsme v každém kalendářním roce poskytli pacienstkým organizacím.


Přehled těchto ročních zpráv o darech pacientským organizacím naleznete zde: Pfizer Medical, Scientific & Patient Education Grant Transparency | Pfizer  


Cílem pacientských organizací je zlepšovat životy lidí s určitým onemocněním. Spolupráce s pacientskými organizacemi nám, kromě podpory jejich činnosti, může pomoci lépe porozumět specifickým potřebám pacientů. Tím, že komunikujeme s pacienty, nabýváme lepší znalosti o závažnosti onemocnění, které nám pomáhají při vývoji léků a podpůrných programů pro pacientskou komunitu. 

 

Při poskytování finančních prostředků nebo při jiné spolupráci s pacientskými organizacemi dbá společnost Pfizer na to, aby nikdy nebyla ohrožena nezávislost pacientské organizace. Věříme, že sdílením informací o těchto vztazích přímým a otevřeným způsobem pomůže vysvětlit klíčovou hodnotu, kterou tyto vztahy přinášejí pro léčbu pacientů. 


Jsme přesvědčeni, že transparentnost je nezbytným předpokladem pro budování a udržení důvěry v nás a v naše léky, a plně podporujeme práci Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací (EFPIA) na zlepšení transparentnosti v celém farmaceutickém průmyslu. 

​​​​​​

PP-UNP-CZE-0160
Investors

Healthcare

Professionals

Ochrana soukromíPodmínky používáníSoubory cookies Sitemap

© 2022 Vytvořil a spravuje: Pfizer, spol. s r.o.

Hlášení nežádoucích příhod
Pacienti by měli vždy požádat o radu svého lékaře v případě výskytu nežádoucích příhod.
Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu spojenou s podáním vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19, můžete použít webový portál na https://www.pfizersafetyreporting.com

Dále lze nahlásit nežádoucí příhodu jakéhokoli produktu společnosti Pfizer na emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na 00420 283 004 111. Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz.

Informace o produktech poskytované na těchto stránkách jsou určeny pouze pro obyvatele České republiky. Produkty zde diskutované mohou mít v různých zemích různé označení.

 

PP-CPF-CZE-0048