Skip directly to content

GFS – Globální finanční centrum v Praze

 

Podívejte se na video o Finančním centru GFS v Praze

 

V roce 2014 vybudovala společnost Pfizer v České republice sídlo svého druhého Global Financial Solutions (GFS) centra v EU. V roce 2014 jsme tak v Praze investovali téměř 180 miliónů Kč do vybudování tohoto finančního centra sdílených služeb, které sjednocuje správu našich finančních aktivit pro trhy střední a východní Evropy.

Jako globální sdílené centrum společnosti Pfizer poskytuje GFS profesionální účetní a finanční podporu pobočkám společnosti v mnoha zemích. Nabízí sjednocené a vysoce standardizované aktivity ve všech operačních procesech, jako například invoice-to-pay, order-to-cash, treasury a Cash Management, travel & expenses a record-to-report. Dále poskytuje podporu při implementaci nových ERP systémů, integraci nových procesů a při řešení dalších významných finančních projektů.

GFS centrum a počet jeho zaměstnanců neustále roste. Dlouhodobě obsazujeme velké množství nových pracovních pozic, vhodných pro seniorní i juniorní zaměstnance zejména s ekonomickým vzděláním a se znalostí různých světových jazyků. GFS centrum v současné době podporuje země střední a východní Evropy, severní Afriky a středního východu.

V současné době zaměstnává GFS centrum v Praze přibližně 170 finančních expertů. Náš tým je mladý a multikulturní. Zaměstnanci GFS centra mají více než 10 národností, 47% z nich hovoří třemi a více jazyky, 80% z nich má zkušenost s prací ve sdílených službách ze svých předchozích zaměstnání.

Návrat na předchozí stránku